Hakkımızda

Gradi Şirketler Grubu, 35 yılı aşkın sektör deneyimi ve günden güne gelişen altyapısıyla reklam, tanıtım ve dış cephe sistemlerinde estetik ve işlevsel çözümlerle hizmet verir. Çok katmanlı yatırım anlayışıyla sektörün gelişimi ve stratejilerine uygun konumlanarak daima dönüşebilen bir yapıyla ilerler. 7000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisiyle Gradi Yönlendirme ve Cephe Sistemleri tanıtım stratejilerinin geliştirilerek pazara çıkışını sağlayan yaratıcı ekibin olduğu Gradi Ajans ve baskı çözümlerinin uyugulandığı Gradi Matbaa ile etkileşimli ve organize bir yapı olarak hizmet vermektedir.

Gradi, kaliteli ve istikrarlı büyüme ilkesi doğrultusunda teknoloji ve sektörün dinamiklerini doğru analiz ederek, çözüm ortaklarıyla birlikte gelişmeyi hedeflemiştir.

35 yıllık yolculuğunda farklı sektörlerde geniş bir yelpazeye yayılan yatırımlarıyla tüm paydaşları için değer yaratma konusunda kararlı olan bir grup şirketine dönüşmüştür. Odak noktası müşterileri, çalışanları, tedarikçileri ve toplum olan şirket, sahip olduğu bilgi birikimi, beceri ve deneyim sayesinde yetkinliğiyle tanınmıştır.