Kurumsal Değerler

Gradi ailesi olarak, yaratıcı fikirler, sürekli iyileşme ve kişisel bağlılık ile başarının güçlü kültüre sahip olan kurumlar olduğuna inanıyoruz. Gradi ruhu, Gradi çalışanlarının birlikte oluşturdukları kurum kültürü ile güçlenir. Kurum kültürümüzde başarılı olmaya odaklanarak çalışmak vardır. Sonuca ulaşmadan durmamaya, sürekli gelişmeye ve buna inanarak başkalarını da bu doğrultuda motive etmenin gerekliliğine inanırız.

Sürdürülebilir büyümeyi, müşterilerimizin güvenini kazanarak elde edebileceğimizi biliyoruz. Bu güveni ise, müşterilerimizin isteklerini, gereksinimlerini, zamanında, eksiksiz karşılayarak, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışının yanı sıra onlara değer katacak yaklaşımlar sunarak kazanırız. Geliştirdiğimiz güvene dayalı ilişkilerimiz sayesinde gerçek bir ortaklık duygusu yaratmak bizim için önemlidir.

Başarılı şirketlerin sadece ürü ve hizmetleriyle değil aynı zamanda bulundukları çevreye ve topluma kazandırdıkları ile farklılık yarattığına inanıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde insana değer vermeyi kendimize görev edinir, ahlak standartlarına ve insan haklarına tam anlamıyla uyumlu davranırız. Çevreye zarar vermememiz gerektiğini bilir ve buna uygun çalışırız.